geralt / Pixabay

Nechali jste si vytvořit internetové stránky s vědomým, že tak získáte větší množství klientů, ale kýžený efekt se zatím nedostavil? Chtěli byste nějakým způsobem Váš web zviditelnit, aby se objevoval na nejlepších pozicích vyhledávačů? Tento úkol není jednoduchý a pro jeho úspěšné splnění je velmi žádoucí přenechat ho skutečným profesionálům, kteří mají v této oblasti nemalé zkušenosti.

Firma SEOlight Vám nabízí velmi profesionální služby v oblasti SEO optimalizace. Uděláme vše, co bude v našich silách, aby Váš web zažil opravdový vzestup. Čeká Vás lepší pozice ve vyhledávačích, než má Vaše konkurence, a výrazné zvýšení návštěvnosti Vašeho webu.

V čem optimalizace spočívá?

Abychom přišli na nejlepší způsob, jak zvýšit efektivitu Vašeho webu, musíme nejprve zjistit jeho aktuální stav. Jak to provedeme?

  • Návrh klíčových slov – projdeme na Vašem webu aktuální klíčová slova a vybereme vhodnou alternativu podle četnosti jejich zadávání ve vyhledávačích. Díky tomu zvýšíme šanci, že potencionálního klienta povede jeho zvědavost právě na Váš web.
  • SEO analýza – provedeme několika stupňovou kontrolu celého webu, abychom zjistili jeho chyby a nedostatky.

Až když víme, že je obsah i struktura webu v pořádku, můžeme přikročit k dalším krokům, jako je linkbuilding, neboli tvorba PR článků se zpětnými odkazy.

  • Revoluční PR články – originálně psané pro každého klienta
  • Tematické PR články – větší efektivita díky tematickému umístění

Tím ale naše práce nekončí. Dále je důležitá i pravidelná kontrola a údržba:

  • Měsíční SEO optimalizace – Vašim stránkám se budeme věnovat každý měsíc
  • Garance pozice ve vyhledávačích zaplatíte až po dosažení výsledku, na kterém se domluvíme
  • Garance návštěvnosti – budeme kontrolovat Vašeho webu v pravidelných intervalech

Být vidět je základem pro úspěch každé firmy i jednotlivce.