Hypopůjčka

geralt / Pixabay

Sešlo se vám více výdajů najednou a hledáte bezúčelový úvěr, ze kterého byste mohli naráz pořídit např. zateplení domu, vánoce i zimní dovolenou? Chystáte rekonstrukci svého bydlení, ale banka vám odmítla vyhovět? Došlo ve vaší rodině ke složitější situaci a musíte se finančně vyrovnat s příbuznými nebo bývalým partnerem či partnerkou? I bezúčelový úvěr lze sehnat za velmi výhodných podmínek.

Vyplatí se prozkoumat trh nebankovních úvěrů. Zde sice musíte při hledání nejlevnější půjčky pečlivě prověřovat úvěrové společnosti, výsledek vás však může mile překvapit. Z nejvýhodnějších půjček můžeme s čistým svědomím doporučit Hypopůjčku od společnosti TGI Money a. s., tzv. americkou hypotéku, u které ručíte nemovitostí. Její úroková sazba 10,98 % je nižší, než bývá u běžných spotřebitelských úvěrů nebo u kreditních karet. Splátky lze rozložit až na 20 let, takže lze jejich měsíční výši snížit na zcela bezbolestnou úroveň. Za zpracování žádosti navíc neplatíte žádné poplatky předem, ty jsou až následně rozpuštěny do jednotlivých splátek.

Výhodou prověřené nebankovní půjčky bývá i rychlé vyřízení všech potřebných formalit. Vzhledem k tomu, že ručíte nemovitostí (která po dohodě se třetí stranou ani nemusí být vaše), odpadá všechno prověřování vaší osoby, jaké znáte z banky. Můžete získat úvěr až do výše 50 % hodnoty této nemovitosti, a nemusíte přitom nijak dokládat své příjmy.

O Hypopůjčku můžete nezávazně zažádat vyplněním online formuláře a do 24 hodin se dozvíte, zda vám může být poskytnuta. Jakmile je půjčka schválena, máte peníze prakticky ihned na účtu – nejpozději do 14 dní od podpisu smlouvy. Společnost TGI Money a.s. si přitom zakládá na svém férovém a vstřícném přístupu, takže všechny podmínky čerpání úvěru se dozvíte předem a tyto podmínky platí po celou dobu platnosti smlouvy.